Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha megjött és...

Mit tegyek ha megjött és mindig átázok este, és nappal is, a suliba még nem, de lehet ott is?

Figyelt kérdés
????

2015. febr. 4. 15:32
 1/7 anonim válasza:
cseréld minél többször a betétet.
2015. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó,de a suliban nem mehetek ki 5 percenkét!!
2015. febr. 4. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj tampont, és tegyél alá tisztaságit, vagy ha brutális erősségű, akkor a legerősebb nedvszívós tampon alá EÜ betétet is. Annak ki kell bírnia. Ha így sem elég, akkor mindenképpen fordulj nőgyógyászhoz, legkésőbb a menses elmúltával.
2015. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tampon. Azt elég 4-6 óránként cserélni a vérzés erősségétől függően.
2015. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat ,de csak tamponnal lehet megoldani?
2015. febr. 6. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mással nem nagyon.
2015. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tampont nem akarsz használni, akkor az éjszakai betétet próbáld ki, az többet szív fel. Vagy ha azt túl nagynak érzed méretre akkor vannak a TENA betétek. Igaz, vizelettartási problémákra találták ki, de épp emiatt baromi sok folyadékot tud magába szívni és a szagokat sem engedi ki, sokan vesznek ilyet amikor szülés után nagyon véreznek.

Nekem is mindig baromi sok volt, amíg nem használtam tampont általános iskolában, minden szünetben rohantam cserélni, tesiórára pedig direkt vittem magammal ilyen tenát, mert akkor még több jött és tesi után átcseréltem vissza a rendes betétre.

Nekem rendes megoldást a tampon hozott, majd a fogamzásgátló amitől már nincs annyi.

2015. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!