Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás vérzésem van, mit...

Barnás vérzésem van, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

a mensim kicsit korábban jött, aztán később is ment mint szokott, aztán most két héttel később barnás vérzésem van. Influénzás felülfertőzésre szedtem antibiotikumot, de mostanában sokat voltam beteg, kicsitt régebben mint 1 hónapja hüvelyfertőzésem is volt. Lehet, hogy nem terhes vagyok, csak ezek összefüggenek? Nem volt korábban még barnás vérzésem, és nem szexelek rendszeresen.n

Segitsetek!



2015. febr. 7. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tettem fel hasonló kérdést. ma kutakodtam egy kicsit a neten és kiderült a barnázás a terhesség előjelén túl progeszteron hiány tünete is lehet. azt írták ha többször is megismétlődik érdemes orvoshoz menni.

Az simán lehet hogy egy antibiotikum bekavar (sőt bármi stressz, megerőltetés stb. nekem olyan is volt hogy rákszűrés után 3 napig)

Nekem viszont sokszor volt már így hogy 2 rendes menses között barnázás de régen kamaszkoromban, és addig nem foglalkoztam vele mindenki azt mondta majd beáll.

babát szeretnél? mi igen. de sztem nekem most ez a barnázás mást jelent mint szeretném.

2015. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!