Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 21 napos a ciklusom mikor...

Szetiszfekson kérdése:

Ha 21 napos a ciklusom mikor van a peteérésem?

Figyelt kérdés
Mennyi az esèly a terhessègre a menstruáció utáni első napon ha a menstruációm négy napig tartott? Szerintetek igaz hogy kisebb az esély terhességre ha az együttlét után napokig hosszú forró fürdőt veszünk? Mert én azt hallottam hogy a spermiumoknak nem bírják a meleget .

2015. febr. 8. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

21 napot pontosan hogyan számolod? mert 21 nap, az nem normális


mi volt az előző 5 menzeszed első napja?

2015. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 21 napos ciklus még határeset, beleférhet a normálisba.

De remélem tudod, hogy a ciklust az egyik vérzés ELSŐ napjától a következő vérzés első napjáig számoljuk.

Ha 21 napos a ciklusod, valószínűleg 7. nap körül van ovulációd.

Védekezni meg nem forró fürdővel kellene, mert az szart nem ér. Óvszer, tabletta, spirál stb.

2015. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ennyi napos a ciklusod?

Kb. feleidőben szokott lenni a peteérés

2015. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A félidő csak 28 napos ciklusra igaz!!!!
2015. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom es koszonom a valaszokat :) hat atlagban 21 nap korul van a ciklusom de volt mar tobb es kevesebb is .. igen tudom hogy az elso naptol a kovetkezo mensi napjaig szamoljuk :) amugy nem a vizes furdovel vedekezek csak erdekelt mit gondoltok errol es hogy lehet e benne igazsag :D
2015. febr. 8. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!