Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a gyomrom es fel vagyok...

Faj a gyomrom es fel vagyok puffadva de nincs gorcsom pedig tegnap meg kellett volna jonnie, mitol van ez?

Figyelt kérdés

a gyomrom faj es fel vagyok puffadva mar, de semmilyen menstruacios gorcsom nincs pedig ket harom nappal elotte szokott kezdodni gorccsel. tegnap meg kellett volna jonnie. hozzatartozik hogy ebben a honapban borzaszto sokat veszekedtem a baratommal es nagyon stresszes voltam emiatt illetve peteeresem kezdetekor beteg voltam, lazzal.

aggaszt hogy nincs semmilyen gorcsom mert nem szokott kesni sem. segitsetek legyszives.

17/L



2015. febr. 9. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
elozo menstruaciom 5 napig tartott, altalaban 3-4 szokott lenni. sokfele gyogyszert es vitamint szedtem ebben a honapban. baratommal ciklusom 11. napjan voltunk egyutt par percet gumi nelkul de nem ment el meg semmi. ettol fuggetlenul felek mert semmi gorcsom nincs, pedig a legtobb pms tunetem stimmel. cicim sem faj most.
2015. febr. 9. 19:54
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagy stressz nekem is okozott kellemetlen dolgokat,mensi késést is.A gyomrod is fájhat attól,viszont felpuffadva lehetsz azért mert megfog jönni.Nem hiszem hogy terhesség lenne az oka,nyugizzál ne stresszelj,meg fog jönni,ha nem akkor menj orvoshoz.Nálam is nemrég kezdődtek új "tünetek" amikor megjön,meglepődtem rajtuk.. Csak nyugi :)
2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt!!:) sokat jelent tenyleg! nem reg mar elkezdett fajdogalni az alhasam viszont a hasam meg mindig faj, de most mar talan minden rendben lesz es csak a stressz kezdett ki belul.:)
2015. febr. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!