Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tünetek: több éve tartó, bő,...

Tünetek: több éve tartó, bő, sárga folyás, fájdalmas hüvely együttlétkor és tampon használatakor. Kenet mindig streptococcus B-t mutat. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Több orvosnál jártam, de semmi nem használ. Mi tévő legyek? Nagyon el vagyok keseredve, a kapcsolatom is rámegy. Minden választ köszönök
2015. febr. 11. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kezelést kaptál?

Én úgy tudom, hogy ez egy baktérium, ezért mindenképpen antibiotikumot kell szedni. Tehát nem elég csak a folyás tüneti kezelése valami kúppal.

Párodat is kezelték egyidejűleg?

Nem fertőzitek oda-vissza egymást?

2015. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt inkább az orvsotól kellene emgkerdezni.


De elsöre ami eszembejutott, hogy a párodat kezelik veled egyidejüleg? Mert ha nem, akkor ö az, aki állandóan visszafertöz téged. (És neki nem feltétlen vannak tünetei, az nem mentség részéröl, hogy neki semmi baja)


Mellesleg jobb lenne, ha nem tampont használnál, amíg nem jössz teljesen rendbe.

2015. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mint írtam, több dokinál voltam már, dalacint kaptam többször is, meg Klion-D-t, de semmit nem használnak. betétet használok, de minden hónapban próbát teszek tamponnal, de ugyan úgy fáj tőle. az együttlétek megszűntek a fájdalom miatt. érdekes, h alapban nem fáj, csak, ha valami a hüvelybe kerül. azért kérdzek tőletek, mert hátha vki járt már így és lett megoldás.
2015. febr. 11. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:

De a Dalacin meg a Klion D kúp?

Antibiotikumot nem kaptál?

Párodat kezelték egyidejűleg?

Szerintem ne törődj bele, mert ez nem normális, hogy így fáj.

Kérdezd meg az ismerősöket, hogy ők hova járnak, melyik orvossal elégedettek és azok közül próbálj választani.

2015. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Dalacin az elég erős antibiotikum
2015. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amire még nem válaszolt a kérdezö az az, hogy a párját is kezelték, vagy csak öt magát? Mert a kezeléseknek csak akkor van értelme, ha mindkét partnert egyidöben kezelik.
2015. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minden hozzászólónak köszönöm a reagálást, de: olvassátok el figyelmesen, amit írtam és akkor nem kérdeztek olyat, ami már le lett írva...egyébként magándoki megoldotta végül, egy saját receptúra alapján...:D jó egészséget és minden jót!
2015. máj. 21. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Én is ugyanezzel szenvedek! Megkérdezhetem, hogy kinél voltál magándokinál?
2015. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!