Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan késleltethetném a...

Hogyan késleltethetném a menstruációm?

Figyelt kérdés
Végre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz nagy nehezen, és mivel 3 hete kértem az időpontot nem tudtam még hogy mikor fog megjönni, de mivel amikor az időpontot kértem nemrég múlt el a vérzés gondoltam még bőven van idő. De az a helyzet hogy most ügye szombat van és kedden jönne meg amikorra van az időpont is.. tényleg nagyon nehéz volt időpontot kérni és elég sokat is kellett várni és hát nem szeretnék még 3 várni (mert hát a panaszok még mindig ugyan úgy fent állnak és nagyon zavaró, kellemetlen) szóval kéne valami módszer amivel késleltetni lehet a menstruációt akár csak egy nappal is. Aki tud tanácsot adni vagy van ötlete mi válna be kérem segítsen! Előre is köszönöm :)

2015. febr. 14. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor azzal el tudod tolni a vérzést. Más megoldás sajnos nincs.
2015. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!