Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és az osztálybó...

13 éves vagyok és az osztályból már csak nekem nincs. Annyira ciki. ez miért lehet vagy mit kellene tennem ez ügyben? értelmes válaszokat várok! Köszönöm.

Figyelt kérdés
segísetek

2015. febr. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Az lehet hogy ciki de ne törődj vele. Nem is kéne várnod.

Annzit mondok hogy rossz lesz.(Ha akarod mondok részleteket.)16 éves korodig is megjöhet de ha addig nem jön meg menj el a dokihoz.(Mondtam,ha nagyon akarsz részleteket mondok.)

2015. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Egyáltalán a többieknek mi a fene közük van ehhez? Annyira magánügy, hogy azt el sem lehet képzelni. Én nem értem, minek beszéltek erről, hogy ez egyáltalán miért téma.

(Megjegyzem, nálunk az elején pont az volt ciki, ha valakinek megjött. Az ugyanolyan butaság volt persze, de így volt.)

2015. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki ,hogy nem kell szenvedned azzal is. Persze most menőnek tűnik,meg cikinek,ha nem jött még meg,de itt lesz az ideje
2015. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kijártam az általánost, mire lett :-)

Van ez így, ne aggasszon. Utólag belegondolva elég gusztustalan, hogy az osztálytársaim mennyire reklámozták, közben meg mit kínlódtak, főleg tesiórán.

2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem 17 évesen jött meg, addig is teljesen normális, sőt orvosok egy része azt mondja 18 évig nincs semmi tennivaló, ha esetleg nem jönne meg.

Feltételezem, hogy az osztálytársaidnak egy része jó nagyot füllent, hogy ő is "nagyobbnak" látszon.

Ha nagyon zavaró, akkor füllents te is!

2015. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Kedvesek vagytok.
2015. febr. 17. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
5.nek igaza van, Nagyon sokszor megesik, hogy a gyereklány barnázik egy keveset, majd évekig nincs semmi. Ilyenkor is hajlamosak kijelenteni, hogy megjött. Most még kiváltságnak, és nagy dolognak tartják, de pár év múlva a pokolba kívánják. És ha jól belegondolsz, a Te korodban még amúgy sincs semmi jelentősége. Élvezd ki, amíg nincs. Nyugodt tesiórák, nyugodt fürdőzés....
2015. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem, mint az előttem szólóknak. Kötve hiszem, hogy egy osztályba, ahol 13 éves lányok vannak, mindenki olyan fejlett, és már menstruál. Nem lehet ennyire egy ütemben fejlődni. Szerintem fele kamu, vagy ahogy írták, egy barna folt után menstruációnak nevezik. Egyáltalán nem értem én se, hogy ez miért téma. Jó, barátnők körében még oké, de az egész osztállyal megtárgyalni hülyeség. Ha rákérdeznek, azt kell mondani, hogy magánügy, így, egyszerűen. Vagy füllents te is, kit érdekel? Úgyse tudja ellenőrizni senki, feltehetőleg nem is akarja. És egyébként ez nem ciki. Örülj, hogy nyugodt lehetsz, lesz vele elég gondod.

Nekem nemrég jött meg, elég friss az emlék. Mindig vártam. Aztán megjött, és már nem is olyan nagy szám, sőt, sírtam is. Kellemetlen, kényelmetlen, eleinte még undorítónak is találtam. Előtte sokkal könnyebb volt, mint most, hogy számítgatom, vajon mikor nem mehetek strandra. De ne aggódj ezen, meg fog jönni neked is, és nem lesz már nagy szám. Hogy mikor, azt csak a tested tudja. Ráérsz.:) 14/L

2015. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!