Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lennék terhes?

Mitől lennék terhes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy decemberben szakitottunk a barátommal tehát akkor voltam utoljára fiuval (vèdekeztünk gumival) Januárba renedesen megjött pontosan a 28 napon ahogy máskor,de már több mint egy hete meg kellett volna jönnie de ehelyett 3 nappal ezelőtt pisi utan a törlèsnèl erős piros vèr jött a puncimbòl, folytonos alhasi fájdalmaim vannak,de semmi. Tesztet nem vettem mèg,mert kizártnak gondolom.. De mègis fura, soha nem kèsett ráadasul a fájdalmak ès az èlènk piros vèr... Hozzá tennèm influenzás vagyok kb ugy 5-6 napja de nem szedek antibiotikumot meg semmilyen gyògyzsert hogy attòl ne jönne meg.

2015. febr. 18. 16:08
 1/8 anonim válasza:
a válasz ott a kérdésedben.
2015. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ez terhesség?

Ha beteg vagy, akkor miért nem mész orvoshoz, és kérdezed meg ott? Jobban jársz hidd el. Ez nem játék.

2015. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az alhasi fájdalmak meg a "pecsètlő vèrzès" ezek terhessègi tünetek azt olvastam pár helyen a neten. Egyèbkènt elfelejtettem 20Lány
2015. febr. 18. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhességi tünetek IS lehetnek, de lehet akár cisztád is, de lehet, hogy most a stressz és a betegség miatt kimarad csak a menzeszed.
2015. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a hüvelyedből jött a vér? Nem lehet, hogy húgycsőből? Ha igen, akkor sürgősen menj nőgyógyászhoz, főleg hogy görcsöltél is.
2015. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a húgycsőmből jött szerintem
2015. febr. 18. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj el, majd kideríti ő! A leírásod alapján csak az influenza miatt van, de jobb, ha az orvos ad rá választ!
2015. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor holnap kèrek időpontot :\
2015. febr. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!