Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit véreset pisilek, éget...

Kicsit véreset pisilek, éget meg viszket egy kicsit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínű,hogy felfáztam és azért,sose volt még velem ilyen.Viszont ma nem volt nálunk rendelés,így csak hétfőn tudok elmenni orvoshoz,gyógyszertárban meg ugye iylenkor vény nélkül semmi sem kapható.Tudnátok addig ajánlani vmi házi gyógymódot? Kamillás ill. sós ülőfürdőt olvastam hogy az segíthet.Tényleg? És ezen kívül tudnátok még vmit?
2015. febr. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteget, amennyit csak bírsz. Sima vizet, teát, bármit, csak igyál, ez a legfontosabb ilyenkor.
2015. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! És akkor ez a kamillás fürdő is jöhet mellette?
2015. febr. 20. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, melegen kell tartanod a derekad, ezzel lassítod a baktériumok szaporodását.
2015. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vegyél Medveszőlőlevél teát. Ez nagyon hatásos. Gyógynövényboltban keresd.
2015. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Szedtem gyógyszert,mert kipróbáltam ezeket és már rendbe is jöttem! :)
2015. febr. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!