Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Onnan alulról nem fehér dolog...

Onnan alulról nem fehér dolog jön ki, hanem barna. Mi ez?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, de szerintem nem az, mert nem fáj a hasam. Anyumnak meg nem merem elmondani. 12 Éves vagyok.
2015. febr. 21. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
megjött
2015. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de, megjött
2015. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az a rendes, vérzéses menstruáció, de a barna folyás is egyfajta vérzés és igen, ezzel szokott kezdődni. És nem mindenkinek fáj a hasa. Vagy most még lehet barna és nem fáj a hasad, de mondjuk holnap átvált rendes, élénkpiros vérre és fájni is fog a hasad.

De az is lehet, hogy most csak barna folyásod lesz és majd a következő hónapban fog megjönni rendesen.

Szóval kicsi lány, ez már bizony a menstruáció kezdete, nyugodtan szólj anyukádnak.

Elég baj, ha nem mersz vele ilyenről beszélni. Ő az anyukád, nem mellesleg ő is nőből van, nagyon jól tudja, hogy mivel jár ez, hisz ő is átesett már ezen!:)

2015. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hahah, majd fog fájni ;)

Nem ijesztgetni akarlak, van akinek nem fáj. Nekem a legelsőnél ilyen barna folyással kezdődött, a második nap már dőlt belőlem a vér, és majd megpusztultam úgy fájt (azóta sem volt olyan fájdalmas mint akkor). Ez ilyen, ki kell bírni.

20L

2015. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Miért nem mered elmondani anyudnak? Ő kéne hogy legyen az első aki az eszedbe jut ilyenkor.
2015. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mensi ezzel a barna folyással szokott kezdődni,szóval tekintheted úgy hogy megjött
2015. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kaki
2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!