Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trombózis miatt lehet barna...

Trombózis miatt lehet barna hüvelyi folyásom? Voltam nőgyógyásznál mert úgy éreztem valami nincs rendben, barnás folyásom volt ez miatt elsőnek másik fogamzásgátlót írt fel nekem. De utána is a barna folyást tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Az orvos vett tőlem kenetet ami negatív lett,az nap amikor nála voltam azt mondta hajlamos lehetek trombózisra és vett is tőlem mintát,március 5-én lesz meg az eredmény,ebben a hónapban ez miatt nem kezdtem el a fogamzásgátlót mert amúgy is nemrégiben egy másik orvos is említette nekem a trombózisra való hajlamom.Most várom az eredményt a trombózis miatt viszont a barna folyásom azóta is van,nem görcsölök közben és nincs semmi más tünetem.Ultrahangot is csináltak már és semmit nem vettek észre.Mitől lehet a barna folyás ?

2015. febr. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem függ össze..

Rengeteg dologtól lehet folyás( a trombózistól nem)

2015. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a 2 nem függ össze
2015. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha trombózisveszélyed ellenére fogamzásgátlót szedsz, akkor viszont nagyon hlye vagy.

a barna folyás sokmindentől lehet, pl. nekem méhszájpolip miatt volt.

keress másik orvost, mert ez így elég gyatra.

2015. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt is oda írtam hogy már nem szedem a fogamzásgátlót :) köszönöm a válaszokat
2015. febr. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!