Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon hasmenésem van :S...

Nagyon hasmenésem van :S holnap találkozom a pasimmal, és a barátnőimmel. Mist mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 óránként hasmenésem van, holnap 10-18 óráig bnőmék, és a bátyánál vagyunk (a pasimnál) és nagyon sokszor rámjön. Szerintetek vegyek be gyógyszert? mert anyáéknál most vendég van üzleti, és most nem zavarom őket. Mit vegyek be? Széntabletta? Az hogy néz ki?

L/14


2010. febr. 12. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Hiába veszel be akármit ha bélhurutot kaptál mert kirakott derékkal meg hassal mászkálsz a minuszokba...


Próbálj kevésbé sós ételt enni minimális zsírral mondjuk a főtt száraz marhahúst tudnám javasolni, ha nem múlik akkor entherobene tabletta..


1 szem!


Széntabletta az őskorban volt...

2010. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Be kéne venned Imodiumot, azzal vigyázni kell, nem szabad túladagolni, a hatása hosszabb távó, tehát holnapra jó lesz. A széntabletta is a patikában kapható. Ha otthon kersgélsz, akkor talán Carbo medicinalis lesz ráírva, de annak rövidebb a hatása, viszont gyorsabban hat, kb, fél óra múlva. Ha most otthon vagy, akkor szerintem még ne vegyél be semmit, hacsak nem akadályoz az alvásban, akkor vegyél be, ha el kell menned otthonról.
2010. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első: akkor még tart az ókor. A széntablettáben ugyan nincs mikrochip, de mégis használják ma is, nekem többször segített.
2010. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A kamillateát is használják mégse azt ír fel a doki ha tüdőgyulladásod van..
2010. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg nálam sosem hatotta széntabletta csak feketébbet fostam tőle :D
2010. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A céklától meg hupililát!!
2010. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vírusos eredetű a hasmenésed és akkor nem szabad hasfogót bevenni, mert lassítja a gyógyulást. Én a helyedben várnék reggelig és ha akkor is tart, akkor lemondanám, hogy beteg vagyok.
2010. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem. Tehát mivel a kamillatea nem gyógyítja a tüdőgyulladást, ezért a széntabletta őskori. Teljesen logikus.


A széntabletta a hasmenés tüneti kezelésére szolgál, és működik. A hasmenés okait nem fogja gyógyítani, viszont a legtöbb esetben a gyomorrontás mondjuk orvos nélkül is elmúlik.

2010. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is mondd le a találkát.Utána koplalj.Az immodium lelőheti a bérperisztaltikát,amitől ileusod(bélelzáródás) lehet.A szén tabletta az bevált és nagyon jó.Kb 4-5 tbl.De inkább ne a tüneti kezelésre figyelj,hanem folytass oki terápiát.Koplalj,piritós,sok tea,hti keksz.És szén tbl.Jobbulást
2010. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!