Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj? Egyáltalán milyen...

Miért fáj? Egyáltalán milyen orvoshoz menjek ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a csiklóm körülötti terület, ha nagyon be kéne azonosítanom, akkor pedig a húgycsövem kijárata fáj(hat). Nem tudom pontosan meghatározni, de most is érzem ahogy ülök. Pisilésnél nem fáj, de mikor megtörlöm utána papírral, vagy fürdésnél, nagyon érzékeny. Tegnap fájt a hasam egyszer pisilés után, de most már nincs semmi bajom.

És ez időszakosan elő-elő jön. A háziorvos nem nagyon foglalkozik vele, máshoz meg nem tudom hová menjek :S

Egyáltalán mitől fájhat? Van ott egy anyajegy-szerűség, ha ez számít valamit.


2015. febr. 22. 17:52
 1/3 anonim válasza:
Azt hiszem, nekem is volt egy idöszak, amikor volt ilyesmi problémám. Én ugy tudnán leirni, h olyan, mint egy folyamatos, nagyon kellemetlen orgazmus. Úgy gondolom, hogy nekem így jött elö a felfázás. Az orvos velem csináltatott vizeletmintát, és magas volt benne a baktériumszint, ezért gondolom. Rengetek víz és tea fogyasztással, illetve tőzegáfonyával, valamint sós fürdővel hoztam magam helyre, mert az antibiotikum nem segitett. Mostanában jobban vigyázok, 1-2 naponta bekapok egy tőzegáfonya bogyót, mindig van rajtam itthon zokni meg mamusz, és sok vizet iszom, és így már régen nem jött elő.
2015. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha veszek egy doboz tőzegáfonya kapszulát, az segíteni fog? Tavaly kaptam antibiotikumot, mikor felfázásos tünetekkel elmentem a háziorvoshoz, nem kért vizeletmintát, csak felírta. És ez a csikló körüli fájdalom nem múlt el attól se :S
2015. febr. 22. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizeletvizsgálat kellene.
2015. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!