Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hat napja késik, negatív...

Hat napja késik, negatív teszt mellett: mi segíthet még, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

Védekezünk is, meg a terhességi teszt is negatív lett. (Kettőt csináltam, két nap eltéréssel).

Fáj a derekam, de rettentően, és ennyi.

Kicsit keményedik, feszül a méhem, de nincs rendes görcs, és nem akar megjönni.

Ittam petrezselyem teát, ez általában egy-két nap alatt hat, de most tonna számra főzöm, és még mindig semmi. Vettem forró fürdőt, ittam bort. Semmi.

Egyre jobban szenvedek a derekammal, és fájdogál a hasam is. Alig várom, hogy túllegyek rajta.

Van valakinek bevált módszere? Tippek, ötletek?



2015. febr. 22. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Cickafark teát igyál!
2015. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet befolyásolni sajnos :/
2015. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha siettetni szeretném, akkor kb 2-3 alkalommal jó meleg vízbe fürdök és masszírozom a hasam alját.. Lehet, hogy így hülyén hangzik, de nekem eddig mindig bevált :)
2015. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pont ugyanezzel küzdök, de én tesztet még nem csináltam. Nekem a tej szokta meghozni. De a legjobb az, ha nem stresszelsz, mert attól is késhet.

Tudod, ördögi kör: stresszelsz attól, hogy nem jön meg, de ha stresszelsz, nem fog megjönni. :) Nyugalom. Próbálj egy kicsit lazítani, meditálni. Ha lenyugszol, biztosan megjön.

2015. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!