Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 éf fél hónapja késik a...

2 éf fél hónapja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok 2 és fél hónapja késik a menstruációm és nem tudom mitől. Nincs barátom és nem éltem még sosem szexuális életet.8.osztályba jött meg élősszőr most 9.-es vagyok és most válnak a szüleim nagyon sok a feszültség fogható erre? vagy milyen probléma lehet? Nőgyógyásztól félek nem szeretnék menni ha nem muszáj.

Néhány adat rólam: 163cm vagyok és 45kg tudom hogy nagyon vékony vagyok de rengeteget eszek és egyszerűen egy dekát sem hízom sportos vagyok atlétikázom.



2015. febr. 23. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam 2 ÉS fél hónapja.*
2015. febr. 23. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ez teljesen normális, nekem ilyenkor egy egész nyarat kimaradt.
2015. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy éve jött még csak meg, alapjáraton normális, a feszültség meg csak tetézi. A sport miatt is lehet, ha megterhelő a szervezetednek, igen, elég sovány vagy. Ha fél év után sem jönne meg, először keresd fel a háziorvosodat, nem kell egyből nőgyógyászhoz menni. Egyébként több helyen van tiniambulancia, ahol esetleg női nőgyógyász van, és ő sem feltétlenül vizsgál meg, csak ha úgy ítéli meg, hogy gond lehet. Szóval nyugalom, egyelőre semmi baj. :)
2015. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te korodban ez normálisnak mondható. Ilyenkor rendszertelen még
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez még, akár 6 hónap is kimaradhat!

Majd 17 éves korodra be fog állni.

2015. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!