Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy problémám, hogy fél-1...

Van egy problémám, hogy fél-1 óránként járok pisilni, már lassan 6 éve! 19 éves vagyok. Direkt keveset iszok, de akkor is kell.2urológusnál,2nőgyógyásznál, psicho illetbe idegorvosnál, veseorvosnál voltam, semmi eredménnyel. Tudnátok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
nem dohányzok, nagyon ritkán fogyasztok alkoholt, kávét, energiaitalt... otthon is ugyan ez a probléma áll fent, persze otthon többet iszok..

2015. febr. 24. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg a hólyagod túlzott érzékenységéről van szó, amikor kevés vizelet is kiváltja a vizelési ingert. Azért jó lenne tudni, hogy mennyit szoktál egyszerre pisilni, meg kellene pár alkalommal mérned a mennyiséget. Innen lehetne elindulni, hogy miként lehetne segíteni a dolgon. Mindenképpen fogyassz elég folyadékot! Amikor érzed, hogy pisilned kell, nagyon sürgősen ki kell menned, vagy vissza tudod tartani még egy ideig?
2015. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ha valahová megek hosszú távon akkor nem iszok sokat, de viszont ha több napot otthon vagyok akkor azért 1-1,5 litert megiszok, nyáron talán 2t is, visszatartani meg hát úgy van, hogy ha tudom h nemsoká eltudok menni és van a közelben WC akkor vissza tudom tartani, de ha tudom h keresgélni kell meg messze van akkor pánikszerűen rohanok/keresgélek
2015. márc. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!