Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye hogy előválad...

Mennyi az esélye hogy előváladéktól leszek terhes?

Figyelt kérdés
4napja lefeküdtem a baràtommal. MENSTRUÀCIO UTAN 4NAPPAL. nem védekeztem de ő NEM ment el bennem, söt mielött elment kb 7-8percel elotte kivette. nagyon vigyazott. A menstruációm mindig pontos 28napos. Ilyenkor meg nem volt peteérésem, ugye? és mennyi az esély a terhességre?
2015. febr. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tekintve, hogy a hímivarsejtek akár 4-5 napig is életképesek, simán teherbe lehet esni így
2015. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban ,bizony
2015. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naptármódszer szerint a peteérés előtt egy és utána két nappal nem ajánlott a nemi aktus, tehát 13-16. napok között, neked nem tudom, hány napos a vérzésed, mert azt írod, utána 4 nappal, ez lehetett a 8. és a 11. napon is. De mindkettő biztonságos, ha tényleg pontosan 14. napon van peteérésed.
2015. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába ijesztgetnek, nagyon kevés az esélye. Én is így "védekeztem" jó ideig. Bár ez nem igazi védekezés, nem buzdítok rá senkit, váltottam is tabira, nem akartam többet idegeskedni ezen.
2015. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!