Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bennem maradt a tampon, vagy...

Bennem maradt a tampon, vagy kicsúszott pisiléskor? Tegnap buli volt, és nem emlékszem, hogy éreztem volna, hogy kicsúszott. Hasonló tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Nem érzem, hogy bent maradt volna (próbáltam megtalálni), de lehetséges, hogy bentebb van és ezért nem érem el?
2015. febr. 27. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menned még ma én nem várnék ilyennel.
2015. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb ha elmész nőgyógyászhoz. Bármi lehet, lehet nem is kicsúszott hanem kivetted csak nem emlékszel.
2015. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindenképp menj el orvoshoz, az ilyen nem játék. valószínűleg kivetted. de egy orvosi vizsgálat azt is el tudja dönteni, hogy benned maradt-e, esetleg más "behatolás" nyoma látszódik-e rajtad, az meg ugyebár végképp nem játék.


Ha kivetted volna egyébként, akkor lennének jelei az alsóneműdön, ez talán egy támpont lehet.


de mindenképp orvos.

2015. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor tűnt fel, hogy valami van, amikor megláttam hogy a tisztasági betét véres lett kicsit
2015. febr. 27. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Dehogyis kell ezért orvoshoz menned!!

Olyan még nem volt hogy bent maradt volna!

Biztosan kipisilted, mert ha feljebb lenne picivel (sokkal nem tud, hiszen a méhnyaknál beljebb NEM fér be.), akkor azt éreznéd, a szagról nem is beszélve.

Szóval nyugi, nincs semmi baj.

2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg, ha megtelik, simán kicsúszik - én már nemegyszer jártam így. Túltelt, és éreztem, hogy jön lefelé.
2015. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipisilni szerintem nem tudja, mert az egy másik nyílás.
2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Buli volt, talán ittál is és nem emlékszel rá, hogy kivetted, szerintem ennyi. Ha felnyúlsz, akkor érezned kell hogy nincs ott és ha véres az ujjad, akkor tuti, hogy kivetted, vagy már kiesett amikor megtelt.
2015. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd már hogy orvoshoz kellene ezzel menni! Miket tudnak itt egyesek tanácsolni, csak lesek...

99%, hogy az már nincs benned, és valóban lenne szaga már ha ott maradt volna.

2015. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ez az amivel biztosan nem kell orvoshoz menni.

Nincs benned, mert azt már észrevetted volna rég.

2015. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!