Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Hüvely kúp?

Fontos! Hüvely kúp?

Figyelt kérdés
Most 5 perce felhelyeztem egyet de akkor mát nem is fürödhetek??

2015. febr. 27. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Te mar feltettel egy ilyen kerdest ma marmint olvastam de ugy latszik hogy nem valaszolt neked senki ott!

a huvelykupot lefekveskor kell felhelyezni, mert kifolyik beloled, szoval nem csinaltal semmit mert felaltal, ulsz nem fekszel!! Szoval nyugodtan menj es furodj meg de holnap csak is akkor rakd fel mikor alvasra keszulodsz!! Mert igy nem fog segiteni a bajodban!!

2015. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. febr. 27. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

De értsd már meg, hogyha egy ideje kezelgeted magadat a Canestennel, nem hat semmit, akkor se fog, hogyha még 3 hétig használod, csak rosszabb lesz az egész, és egy hüvelyflóra helyreállító kúp nem lesz elég.


Hiába vagy 12 éves, csak van annyi eszed, hogy megérted, hogy ilyenkor már orvoshoz kell menni, hogy adhasson valami erősebb szert- már ha egyáltalán gombás fertőzés a bajod.


Hány kérdést fogsz még ma kiírni amúgy?

2015. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödhetsz. Én múltkor úgy kaptam hüvelykúpot, hogy reggel és este is kellett egyet felrakni. Ha jól van felhelyezve, akkor bármit lehet csinálni. (nah jó, szexelni tilos :D)
2015. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyugodjál már meg 19:47! Mi közöd hozzá?
2015. febr. 27. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmi, ha valaki nem akarja, hogy segítsenek rajta, és még a használati útmutatót sem olvasod el, mielőtt használsz valamit, akkor nem tudom, minek erőlködök :D
2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!