Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, vagy mi a csoda?

Fertőzés, vagy mi a csoda?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ha este megfürdöm, alaposan, ahogy kell, akkor már reggel érzek valami szagot onnan lentről. Olyan punci, meg pisi szag lehet talán. Nap végére sárga a bugyim, de nem túrós, nem is viszket. Csak pusztán ilyen vagyok, vagy ez betegség jele?
2015. márc. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan is van "szaga". Nincs ezzel semmi baj.
2015. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nics kapcsolatom, de azon is elgondolkodtam, hogy ha egyszer a véletlen úgyhozná, nem tudnék férfi előtt levetkőzni emiatt a dolog miatt... Nők, ti nem így gondoljátok? Jár még valaki hasonló cipőben? Van megoldás? (rendszeres fürdés,tisztaságin kivül?)
2015. márc. 2. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmosakszol előtte.
2015. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg egyébként is lehet nap közben mosakodni, nem csak este lehet egyszer
2015. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, azzal tisztában vagyok. Arra gondoltam, hogy ha spontán jönne valahol...
2015. márc. 2. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden nőnek,lánynak van fehér folyása és ha ez megszárad sárga színű lesz,azért hogy ne legyen piszkos a bugyi tisztaságit betétet hordunk ezt lehet naponta cserélni.


És minden testváladéknak van szaga,a pasik nemiszervének is.

2015. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előfordulhat, hogy észre sem veszed, és pár csepp pisi szivárog.

Az is előfordulhat, hogy a baktériumegyensúly felborult a túlzott tisztálkodástól, ezért vannak ilyen tüneteid.

Az is lehet, hogy csak extrán érzékeny az orrod. (A húgomnak pl ez nagyon sok szenvedést okoz, mert minden szagot megérez, még azt is, ha menzeszem van, pedig senki más nem érzi, még én sem)


Beszélj dokival róla, először telefonon, aztán megmondja, hogy be kell-e menned vizsgálatra, vagy teljesen normális-e ez.

2015. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!