Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Decemberben jött meg utóljára,...

Decemberben jött meg utóljára, mi lehet az oka? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval szerintem az étkezésemmel van baj. Néha nagyon keveset eszek néha meg fulig eszem magam. Próbálok fogyókúrázni de rengetegszer megszegem. Nő gyógyázhoz is fogok menni, csak minél hamarabb szeretném tudni az okát

2015. márc. 2. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta menstruálsz?
2015. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minnél hamarabb szeretnéd tudni az okát menj orvoshoz. 10 millió oka lehet. Senki nem lát beléd innen a távolból.
2015. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2015. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szeretnék neked segíteni, de lehet, hogy le leszek hurrogva.

Előfordulhat a rendszertelen étkezésed miatti kimaradás. Amiatt is előfordulhat, hogy még nem állt be rendesen (nem tudom, mennyi idős vagy, és hogy mióta menstruálsz)

Viszont fogyni ne úgy akarj, hogy nem eszel eleget. Utána jönnek a falási rohamok, amikkel sokkal többet ártasz, mintha mindig normál adagot ennél.

Sportolj valamit. Tényleg úgy lehet a legegészségesebben és legtartósabban lefogyni. És a testmozgás amúgy is jót tesz :)

Én sem hittem el, amíg nem próbáltam.

Viszont magazinokban, meg reklámokban látható gagyi divatfogyókúráknak ne higgy! Nagyon sokat ártasz vele a szervezetednek! A testmozgást és az étkezést ésszel kell csinálni.

2015. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól beszélt az előző, csatlakozom hozzá.
2015. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és 12 éves korom óta menstruálok, és minden nap van edzésem szóval mozgok eleget
2015. márc. 4. 07:40
 7/7 A kérdező kommentje:
De anyukámnak is voltak kiesései ami ekvileg teljesen normális, csak nem hiszem hogy neki ilyen hosszúak voltak
2015. márc. 4. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!