Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég és viszket a hüvelyem,...

Ég és viszket a hüvelyem, hüvelygomba lehet az oka? Nekem még sose volt ilyen tünetem ezért nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátlót a múlt hónapban,ez miatt egy héttel előbb meg jött mint kellett volna.Lassan másfél hete meg van,nagyon gyengén,inkább csak barna folyásom van,tegnap el kezdett ott lent iszonyúan viszketni és égni és azóta is tart a barna folyás,el szeretnék menni orvoshoz de a folyás miatt nem tudok viszont meg őrülök annyira viszketek! Segítsetek mit tegyek!

2015. márc. 2. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Ha problémád van, akkor az orvos fogadni fog akkor is, ha folyik. Hívd fel telefonon a dokit, hogy ilyenkor milyen módon tisztálkodj a vizsgálat előtt.

A viszketés és égő érzés gombára utal. De semmilyen vény nélküli szer nem fog segíteni, amíg folyik, mert azok helyi készítmények, és a folyás kimossa őket, mielőtt hatni tudnának.

Szóval ez mindenképpen doki lesz... Akár az ügyeletet is felhívhatod, hogy tudnának-e fogadni ilyen tünettel.

2015. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,ma fel is hívom a doktorúrat.
2015. márc. 3. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!