Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszták vannak a mellemben 2...

Ciszták vannak a mellemben 2 éve, decemberben voltam utoljára ultrahangon mindent rendben találtak a méretük nem változott, viszont eléggé tudnak fájni így a menstruáció környékén?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre az egyik fájó csomónál hogy piros a bőr pont ahol van. Mitől lehet?

2015. márc. 2. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérj időpontot és nézesd meg,nekem is ugyanilyen gondom van mármint ciszták,nekem is fájnak,én is november végén voltam,de mondták ha valami probléma van akkor menjek előbb,normál esetbe egy év múlva lenne kontrolom, igy áprilisba megyek.
2015. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neked hány napig fájnak kb? és sok van?
2015. márc. 2. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a bőr elszíneződik, akkor mindenképp menni kell az orvoshoz.

am nekem simán a tejmirigy fáj. már egy ideje melltartót se hordok, mert nem bírom. de nincs semmi kóros.

2015. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!