Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Otthon végezhető candida és...

Otthon végezhető candida és clamydia tesztet hol lehet venni? (rossman, dm, ) a patikában azt mondták nem tartanak! Vagy csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés

Többször kèrtem már a dokit nèzze meg azt mondta

n igazân vègzik külön rendelőkbe nézik ,már meguntam a kúpokat hasfájast stb havi látogatás a dokinál ès nem olcsó.Mindig candidát mond de sose múlik el ès a tüneteim hasonlítanak a clamydiára.Lehet az van ès egy antibiotikummal rendbe jönnék ehelyett minden hónapban kúp ès kúp.


2015. márc. 3. 08:39
 1/2 anonim válasza:

Azt most elmondom, hogy a dokinak először is TUDNIA kell, hogy mi bajod van, kenetet vesz és mondja, mi okozza.


Másodszor ha candidád van, akkor most kezd el a candida diétát, mert ha antibiotikumtól várod a megoldást, akkor elmondom, nem fog sikerülni.


Nekem túlszaporodott candidám volt gyerekkorom óta (azaz kb 10 éve már), egyetlen dolog, ami segített, az a diéta.

Antiobiotikum gyengíti a szervezetet és mégjobban elszaporodik tőle, utána már cseszheted.


Ajánlom azokat a helyeket, ahol időpontot kérsz és kivizsgálják a candida szintedet, az még többet tud segíteni.

(az egészségfarm ilyen, de nem tudom, hogy még működik-e)

2015. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt is megemlíteném, hogy ez nem terhességi teszt, úgyhogy ilyet nem fogsz találni. Ezt ki kell tenyésztenie a dokinak. Nem tudom eddig milyen dokikhoz jártál, akik elküldtek, de ez a nőgyógyász dolga.


Továbbá ha nem tudsz tőle megszabadulni valószínű az étkezéseddel is probléma van, vagy lelki függés-kapcsolat valakitől, ez nem csak a nemiszervernél változik, hanem az egész testben.


A candida az egy jótékony gomba a gyomorban, ami segít az emésztésben és rendben tartani a dolgokat.

Ha felborítod, akkor olyan tüneteid lehetnek, amiknek fogalmad sincs róla, hogy ehhez kapcsolódhatna.

(fáradékonyság, hangulatingadozás, izomfájdalmak, gyakori fejfájás, vizelési inger, rémálmok, petefészek fájdalmak, fura mensi, nyelési nehézségek és még sorolhatnám 2 napig)

2015. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!