Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emelkedett HCG szint?

Emelkedett HCG szint?

Figyelt kérdés

A ciklus 25. napján egy halvány pozitív tesztem lett, vérvétel kimutatta, hogy a hcg szintem: 164.

Nagyon nem kaptam választ, hogy hanyadik hétben lehetek... Azt tudom, hogy az elején, de legalább lenne valami támpont.



2015. márc. 3. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjen el nőgyógyászhoz. Szerintem egy sem nagyon van ezen az oldalon...
2015. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Hcg szintből nehéz megállapítani, mert ezt a hormont minden nő szervezete más mértékben termeli. Ha viszont szabályos, kb. 28 napos ciklusaid vannak, akkor a 25. nap 3hét 4 napos terhességet jelent. Az utolsó menstruáció első napjától kell számolni, de szerintem, ha már ilyen szép magas a HCG értéked, akkor 1-2 nappal korábban lehetett peteérésed. Ha már látszani fog ultrahangon a petezsák és az embrió, a nőgyógyász pontosabban meg tudja mondani, hol is tartasz.
2015. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál. Annyit mondott, hogy jövőhét pénteken menjek. Általában 24-25 napos ciklusaim vannak, a 10-12. napon van pé-m -ovum.

Járok orvoshoz... csak nem kapok senmire sem választ. Jelenleg meg nincs módom másikat keresni.

2015. márc. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!