Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut után vérvételre...

Norcolut után vérvételre kellene mennem, de hétvégére esik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szedtem 10x2 szem Norcolutot, szombaton hagytam abba. Ma este kezd megjönni, szerdára mondhatom, hogy megjött. Vérvételre kellene mennem a vérzés 4-5 napján. De ezek a napok szombatra és vasárnapra esnek. Doki direkt mondta, hogy fontos, hogy ezeken a napokon menjek, mert különben nem lesz helyes az eredmény. Ilyenkor mi a teendő? El kell kezdenem fogamzásgátlót is szedni, esetleg menjek el az akkori első vérzésem 4-5 napján?



2015. márc. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokit!
2015. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek kért vérvételt, ha fog. gátlót akr szedetni? Ràadásul már szedni fogod, amikor vèrvételre mész?

Egyébként 2-5. nap szokták nèzni a ciklus elején a hormonokat.

2015. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, be kell vennem a foggátlót is. Én sem értettem, felmentem háziorvoshoz, megkérdeztem, hogy első nap elkezdem szedni a foggátlót és azt mondta, hogy az nem baj... Attól még a vérvétel jó lesz... ://
2015. márc. 5. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Végül mikor mentél? Furcsa, hogy a fogamzásgátlóra azt mondta, nem baj, pedig az pont hormonokat tartalmaz.
2023. aug. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!