Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan/miben aludtok hüvelykúp...

Hogyan/miben aludtok hüvelykúp használata mellett?

Figyelt kérdés
Több napja használok hüvelygomba miatt kúpot, eddig bugyiban és pizsama nadrágban aludtam, de tegnap este már csak nadrágban bugyi nélkül, mert mikor kifolyik belőlem a kúp, akkor ugye nedves lesz tőle a bugyim, ami meg táptalaj a gombáknak, és tovább szaporodhatnak. Ezért próbáltam ki tegnap este a csak nadrágos verziót, de hát nyilván a nadrág is teljesen olyan lett, csak annyi, hogy az kevésbé ér hozzám. Esetleg bugyi nélkül, és alám egy törülköző? Vagy hogyan "kell", érdemes ezt csinálni? Mi az a megoldás amivel véletlenül sem tudok rontani az állapotomon?
2015. márc. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a hüvelykúp, ha kifolyik, nem fog táptalajt teremteni a gombáknak :)

Azt, hogy a nedves közeg táptalaj, arra szokták érteni, hogy pl. a nedves nejlon fürdőruhában a koszos strandvíz, a baktériumok, meg minden kórokozó ott pang, és esetleg aki érzékeny rá, az elkaphat könnyebben egy fertőzést.

Ha a gomba ELLENI kúp folyik ki, nem fog történni semmi. Sőt, a hüvelyből eleve van egy alap fehérfolyás, az sem okoz semmi kórosat, sőt.

Tegyél be egy tisztasági betétet/ vagy ha annyira folyik, akkor egy eü betétet/, hogy ne kend össze a bugyidat, amíg kúpozol. Hidd el, hogy semmi baj nem lesz.

2015. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bugyiban aludtam, raktam bele egy tisztasági betétet.
2015. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztasági betéttel.
2015. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bugyi + tisztasági betét. Mondjuk nekem a nőgyógyász mondta, amikor felírta, hogy így csináljam.
2015. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!