Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pesten melyik nőgyógyászt...

Pesten melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ismertem olyat, aki egy szokásos éves vizsgálatért nem fogad el pénzt, pedig magánrendelőben dolgozik, és nem hord le, ha felhívom (munkaidőben) valami kételyemmel, hanem türelmesen meghallgat és válaszol, de sajnos az nem Pesten volt. Már időszerű lenne olyat keresnem, akinél majd szülhetek is.

2015. márc. 5. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!


A kérdésben foglaltak első fele valóban nagyon ritka, de ha a kérdező ismer olyat, akkor biztosan létezik.

A másik fele szerintem teljesen alap egy magánorvostól. Az én nőgyógyászom sem szokott lehordani, türelmesen meghallgat, és válaszol.

Ja, és Budapesten rendel.

2015. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ! Sose értettem, ha tényt közlök, és hasraütésszerűen meghazudtolják.-.- Igenis vannak még (vidéken) olyan orvosok, akik felismerik, kitől/miért illik ill. nem illik pénzt elfogadni. Azt én is túlzásnak tartom, hogy egy "bekukkantásért" 10-20 ezer Ft-ot elkérnek. Ha megnyerő és ezért nála szül az ember lánya, úgyis egy csomó pénzt ott hagy, már csak hálából is.
2015. márc. 6. 21:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy éhen halasztaná a családját bárkinek a két szép szeméért. Azt se, hogy azért nem fogad el pénzt egy gyors rutinvizsgálatért, hogy aztán "megfejjen". Szüléskor elég nagy pénzeket szoktak a dokinál hagyni, megtehetik, hogy ne kérjenek pénzt mindenért, ha nem muszáj! Meg gondolom, ha valaki Gucci táskával a karján tipeg be és tök bunkó, attól elfogadja a pénzt. Nem értem, mit kell kukacoskodni.

Apám is orvos, és nem pénzéhes; valahogy se a család nem megy a hivatása rovására, se a betegei nem látják a kárát annak, hogy családja van.

2015. márc. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!