Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van? Mit lehet ellen...

Mitől van? Mit lehet ellen tenni? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom kérésére fehér folyás miatt (3éve tart) vissza kellett állnom egy "kis" időre a betétre. Viszont a fogamzásgátlót hiába szedtem így is késett 2 napot, most meg nagyon fáj a nemi szervem, mert kidörzsölte a betét. Jelenleg igen erősen megvan. Gyors segítséget kérnék.
2010. febr. 14. 18:02
 1/1 anonim válasza:

Szia .

Nekem volt hasonlom bár gyerekszülés után ,de a tünetek és az orvosi javaslat ugyan ez volt.Azt mondta a dokim hogy ez méhszájseb ami ezt a folyást termeli hol erősebben hol gyengébben.Meg lehet műteni de bármikor kialakulhat ujra.Amugy az állando tampon használat sem javasolt mert annak is komoly következményei lehetnek.Szerintem fel kellene hivnod az orvost és elmondani neki a panaszaid biztos segiteni fog.

2010. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!