Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta sárgás váladék...

Tegnap óta sárgás váladék folyik a hüvelyemből. Mégis mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltem és azóta megállás nélkül valami sárgás cucc folyik belőlem, nem túl sűrű kicsit talán a pisire hasonlít és ilyen furcsa szaga van. Ilyen még soha nem volt. Elkaphattam valamit? Mondjuk a fiú utoljára 3 hónappal ezelőtt szexelt, én pedig már több mint egy éve. Mit tegyek nőgyógyászhoz nem szívesen mennék, ha nem múlik el egy hét múlva sem akkor azért igen, de jobb lenne megoldani.
2015. márc. 8. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a tegnapi spermiumok távoznak a hüvelyedből? Vagy gumiban voltatok együtt?
2015. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen elkaptál valamit.Irány az orvos de sűrgősen!
2015. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gumival is, és kicsit anélkül is szexeltünk.
2015. márc. 8. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem nagy dolog, de feltétlen komolyan kell venni. Olyan ferőzésfélének tűnik, ehhez meg nem kell sok.

Ilyenkor úgy sincs orvol, de ha holnapig sem szűnik, feltétlen menj el hozzá mielőt elhatalmasodik és szövődményes nem lesz.

2015. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen fertőzés. De nem a mostani aktustól. Ez már korábban benned volt, csak most jelentkeztek a tünetek.

És irány az orvos! És mivel csináltátok gumi nélkül is egy darabig, így a pasi is simán elkaphatta tőled, szóval őt sem ártana kikezelni!

2015. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem csak a g*ci folyik ki amit tegnap beszereztél.


Bár nem értem miért kell kicsillagoznom ezt a szót, amikor már politikailag használható :D

2015. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!