Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas vizelés, gyenge...

Fájdalmas vizelés, gyenge menstruáció, alhasi fájdalom. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt nem jött meg rendesen csak nagyon kevés, rövid ideig tartó menstruációm volt. Utána hónapban megint rendesen, erősen megjött. Most megint alig volt, és már vége pár napja de még mindig gyakran fáj a hasam, és néha fájdalmas, szúró érzést érzek vizeléskor. Lehetnek ezek valami komolyabb betegség tünetei, vagy egyelőre ne aggódjak? Köszönöm.
2015. márc. 9. 14:33
 1/1 anonim válasza:
Tegnap voltam a sürgősségin hasonló panaszokkal. Mondjuk nekem a menstruációval semmi extra nem volt. Alapból rendszertelen és kiszámíthatatlan. Annyira fájt a hassan, hogy sírtam. Azt hittem vakbél. Aztán kiderült, hogy húgyúti fertőzésem van, ami vesemedencegyulladáshoz vezethet. Antibiotikumot kell szednem egy hétig. Szerintem mindenképp nézesd meg.
2015. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!