Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is előfordul, hogy...

Nektek is előfordul, hogy alvás közben az éjszakai betét (Always) mellé megy pár csepp vér?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 17:03
 1/10 toncsi2000 válasza:
Szia ez velem is előforduld már elég sokszor és égy úgy csinálom hofy a bugyuba a betét és még egy szorosabb bugyit rá veszek hogy jobban tartson.. És a 2.bugyiba rakhatsz ha akarsz egy normal brtétet.. ;) sok sikert hozzá
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Na, én ezért használok tampont éjjelre. Kb. fél óra alatt szétáznék.
2015. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem erős a vérzésem, inkább az a baj, hogy a betéten túlra megy a vér :S Nem sok, de idegesítő. és áztathatom be mindig a bugyit.
2015. márc. 9. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Always nem a régi. Próbálj ki másik betétet.
2015. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a betétben van a hiba, hanem a forgolódás miatt megy mellé. Lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen.
2015. márc. 9. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is elő szokott fordulni.
2015. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 toncsi2000 válasza:
Én is alxays-t hasznalok nekem ha igy csinalom semmi sincs vagy a vetetet mikor baragasztod tedd hatrebb egy kicsit..
2015. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteget forgolodok álmomban, rendszeresen a fenék résznél véres lett a bugyi :( Ezért is váltottam tamponra.
2015. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem míg "kicsi" voltam, volt ilyen.


Estére "nagyseggű" Always-t használok, az éjszakainál eggyel nagyobb, és direkt ezekre a napokra vannak egy számmal kisebb bugyijaim, hogy jó szoros legyen, és ne mozduljon el.

2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehet kapni az éjszakainál is nagyobb méretben?

Amúgy ha hátrébb teszem, akkor néha elöl lesz picit véres a bugyim :S

2015. márc. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!