Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felborult a hormonhaztartasom?...

Felborult a hormonhaztartasom? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
Nuvaring gyurut hasznalok. Kedden felraktam es veletlen ket hetre ra kedden vettem ki. Penteken esett le, hogy egy hettel korabban szabadultam meg tole. Kedd es pentek kozott szeretkeztunk a baratommal es belem is elvezett. Szombaton megjott es 8-9 napig megvolt. (Igaz az utolso kez napban inkabb csak barna folyas volt) Tehat a terhesseg kizarva, nem? Masreszt viszont most nagyon faj az alhasam. Mitol van ez? Nem raktam fel ujabb gyurut, varok egy kicsit. A kovetkezo menstruacio elso napjan teszem fel. Szoval biztosan nem vagyok terhes es ez csak a gyogyszer miatt van?

2015. márc. 12. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha colt megvonásos vérzésed, nem valószínű a terhesség, de azért egy tesztet csinálnék a helyedben az utolsó aktus után min. 2 héttel....
2015. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!