Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanaban nyom es süt a...

Mostanaban nyom es süt a petefészkem, valamint valadek termelodik, mitol lehet?

Figyelt kérdés

Feher darabos

vagy sarga valadek termelodik. Neha sok neha krvesebb.

Süt vagy nyom olykor kétoldalt a petefészkem es nem ertem mitol lehet. Egyertelmuen gyulladas

Betafine huvelykuptol.azthittem ez mellekhatas

de ezekszerint nem.

Valamint ha nincs haziotvosom es egy messzi megyebe vagyok bejelentve, akkor ha jelenleg Budapesten dolgozom.

Kerhezek itt a Tb utan ingyenes beutalot nogyogyaszhoz uj haziorvostol ¿



2015. márc. 13. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartózkodási helyed van pesten? (lakcím ahol laksz). Mert ha a lakhelyed más megyében van, de tartózkodás helyre vagy bejelentkezve pesten, akkor mehetsz a kerületi illetékes nőgyógyászhoz.


Gyulladás simán lehet, viszont itt ennyiből elég nehéz kikövetkeztetni hogy mitől. A te esetedben a nőgyógyász lenne a leggyorsabb megoldás.

2015. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs

alberletbe lakom es nem bejelentve.

Ideiglenes lakcimkartyam Borsod.

Akkor igy itt ingyenesen nem kerhetek semmi ilyesmit?

2015. márc. 13. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem tudom. De amikor időd engedi, menj be a kerülethez tartozó háziorvosi rendelőbe, vagy a nőgyógyászhoz, és kérdezz rá, hogy így elláthatnak e. Az lesz a legbiztosabb infó, amit ott mondanak. :)
2015. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az lesz, ahogy szabadnapos leszek :/

Koszi.

2015. márc. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!