Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás után...

Egészségügyi kaparás után hálapénz?

Figyelt kérdés
Édesanyám egészségügyi kaparásra készül altatásban. A műtétet magánrendelésen mondta a doki, hogy hát sajnos kell stb.. de a magándoki sztk-s egynapos sebészeten végzi majd el. Tehát a műtét tb által ingyenes, a magándokihoz viszont évek óta járunk. Szerintetek mennyi hálapénzt adjunk neki a műtét után? Egy kiváló orvosról van szó!
2015. márc. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyit se , kap eleget mástól és ezekre a beavatkozásokra nincs szükség . Abortusz után se adnak , nem hogy felesleges kínzásokra .
2015. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adtam egy tízest, mert a dokim habár többször is voltam magánrendelésen a műtét előtt, csak egyszer fogadott el pénzt, ráadásul a műtét után volt egy kis komplikáció, ami miatt az öt perces rutinműtétből lett egy rutinműtét és egy majdnem újraélesztés. Nem hiszem, hogy kevesellte, habár utólag többet adnék, mert azóta vissza kellett mennem hozzá, mert a műtét miatt gyulladásom lett, és ekkor sem fogadott el pénzt a magánrendelésén, mert nem érzi tisztességesnek.
2015. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Körzeti nőgyógyász utalt kórházba (ahova területileg tartozunk) missed Ab miatt.

A betegfelvételnél a nővér rákérdezett, hogy van-e fogadott orvosunk, mert ha nincs ő ajánl. A "tarifát" is megmondta: ilyen esetben 10ezer Ft.

2015. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10 évvel ezelőtt adtam 10-et eü. küretért.
2015. márc. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!