Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez igy normálís szerintetek?

Ez igy normálís szerintetek?

Figyelt kérdés
Tavaj még rendesen 28 napra jötmeg mos december otta 27 31 napra jönmeg amikor 27 napra jönmeg akkor erős vérzésel 7 napig amikor 31 napra jönmeg gyenge vérzés 5 6 napig. De viszont mielött meg jöne 1 hdgy hétel elötte éjszakánkét ara ébredek hogy sirok mert anyira fáj aderekam hogy meg mozdulni is alig birok. Valakinek van ilyen problémája. Mitöl lehet ez?

2015. márc. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen valtozas , es elotte mindig 4-5 nappal a tieddel egyezo tunetek ( nekem a napok mashogy tolodtak el ). nem tudom , mitol lehetett, talan az akkoriban kezdett fogamzasgatlo zavart be nekem nagyon, mert amiutan valtottam egy masik gyogyszerre, ez a problema megszunt. keress fel egy nogyogyaszt, o tudja a legpontosabbat mondani.
2015. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én még ase szedek igy én még ara se foghatom. Várom a további vëleményeket.elöre is köszönöm.
2015. márc. 17. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
azert irtam, hogy keress fel egy nogyogyaszt, vagy legalabb itt a neten irj egy orvos valaszol oldalon egy dokinak, o pontosabbat tud mondani. egyebkent siman lehet, hogy valamilyen hormonalis valtozas megy vegbe eppen nalad ( akar egy ciszta miatt) vagy valami, ami ilyesmit okozhat. nem ijesztgetni akarlak, de a sajat egeszseged a fontos. :)
2015. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat meg fogadom tanácsod és irok a dokinak.
2015. márc. 17. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:

olvass utána a candidának...


nekem a petefészkembe és a méhembe nyilalló, combba kisúgárzó éles fájdalom volt az egyik jel (se folyás, se nőgyógyi probléma nem volt mindezek mellett, de még középidőszakban se voltam) - szóval mentem dokihoz, és kiderült ez a gombás nyavalyám van.


egyébként egy csomó más tünet is van a candidára, csak az ember betudja civilizációs ártalomként (fejfájás, fáradékonyság, cukoréhség, puffadás, gyakori felsőlégúti probléma, lepedékes nyelv, bőrgyógyászati problémák - fehér foltok a bőrön!!!, gyakori felfázás, fehéres hüvelyváladék, viszkető popsiluk...)


szóval lehet candida is, amit egy 3 hónapos diétával is helyre tudsz hozni (rengeteg cikk van a neten) van gyógyszer is, de az nem az igazi, a candida mindenkiben ott van, de helytelen életmód miatt felborul az egyensúly, erre pedig nem a gyógyszer, hanem a táplálkozás a megoldás.


változhat a ciklus is, amúgy, bár rendszeres nemi élet mellett azért pontos szokott lenni...


nőgyógyászt mindenképpen keress fel, de én ezt a kandidás dolgot azért írom, mert elég gyakori.


nem normális amúgy a 7 napig tartó erős vérzés... a 31 napos ciklus viszont egyáltalán nem kóros... a deréktáji fájdalom miatt azért mennék nődokihoz, de lehet gasztroenterológushoz is (a vastagbél is okozhat derékfájást) sőt, az urológia se árt (hólyag, veseprobléma is lehet ilyen jellegű tünetekkel a ludas)

2015. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor elégsok minden lehet az oka. Köszi a tájékoztatást.
2015. márc. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!