Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársaim, ti szerettek...

Nőtársaim, ti szerettek tampont használni, vagy inkább nem? Ha igen/nem, akkor miért?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Számomra kényelmesebb és biztonságosabb érzés.
2015. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez a legkényelmesebb.
2015. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Úgy, ahogy az első írta.

Éjszaka is, teljesen mindegy, milyen ultra szuper nagy az az éjszakai betét, mindig véres lett a pizsamám.

Mindig elmozdult, nem ért hozzám a betét. A vér meg szépen végig csurgott álmomban a fenekemen és még a hátam közepe is olyan lett rossz esetben. Jó esetben is csak a pizsamám, viszont ez a párom mellett is kényelmetlen. És macerás, minden reggel ágyat húzni emiatt ha épp megvan.

A jó tamponnal ilyen nem történik.

2015. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert nem ázok át, betétnél nem egyszer fenekemig véres lettem. Mert csak cserénél látom a vért, és érzem a büdit.
2015. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Sokkal kényelmesebb és tisztább.
2015. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de néha szükséges.
2015. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Itthon jobban szeretem a betétet, ha elmegyek valahová az erősebb napokon, akkor csak a betét+tampon verziót tartom megbízhatónak. Ha csak tampon van, akkor állandóan aggódok, hogy mikor ázok át...

A tampon egyébként kényelmesebb, hiszen nem érzem, viszont nem éppen egészséges, szóval amikor lehet, kerülöm.

2015. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, mert reggel nem kell pizsamát és ágyneműt mosni, valamint így akkor is biztonságban érzem magamat, ha barátomnál alszok (ott még kellemetlenebb lenne összefoltozni az ágyneműt). Plusz nem érzem, ahogy folyik, így nem aggódok, hogy vajon átáztam-e vagy nem. És nem leszek rosszul a sok vér látványától sem. :)
2015. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!