Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddove tetel (tobbi lent)?

Meddove tetel (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy kb 2 eve szigoritottak a meddove tetel felteteleit, azaz hogy csaladalapitasi okokbol csak 40 even feluliek, vagy minimum 3 gyermekes anyak kerhetik. Az egeszsegugyi felteteleket viszont nem tudom, de en azert szeretnem, ha sterilizalnanak, mert a csaladomban halmozottan jelen vannak psziches betegsegek es nem szeretnem, ha esetleg a gyerek orokolne. Szerintetek ez eleg indok lenne ahhoz, hogy elvegezzek?

#gyerek #szülés #műtét #meddove tetel
2015. márc. 20. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ennél ostobább indokot nem tudsz?!
2015. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ostoba indok? Ugyan mar... igenis vannak olyan sulyos psziches betegsegek(pl skizofrenia), amik eleg nagy esellyel orokolhetok, foleg ha csaladban nem csak egy ilyen ember van.Nem biztos persze, hogy be is kovetkezik, de azert, uram bocsassa meg, inkabb nem kockaztatnek, hogy tonkre tegyem egy emberi leny eletet... es ez felelosseg, s legalabb felre tudom tenni az onzesemet. De tenyleg, en kerek elnezest.
2015. márc. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!