Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Halmos Amrita doktornővel...

Izebigyo126 kérdése:

Dr. Halmos Amrita doktornővel kapcsolatban van valakinek valamilyen friss tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés információt találtam róla a neten. Egy másik nőgyógyász ajánlotta jó szívvel, de kíváncsi lennék, hogy páciens szemmel ki mit gondol róla!

A hülyeségeket mellőzzük!

Köszönöm!



2015. márc. 21. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Szia, én hozzás járok magánrendelésre az első nőgyógyászati vizsgálatom óta. Nagyon sokat jártam utána anno és kifejezetten női dokit szerettem volna és jól választottam, meg vagyok elégedve vele! Az első vizsgálaton teljesen korrekt volt, mindent elmagyarázott. Azóta éves ellenőrzésre járok hozzá és receptet felírtani, a recepthez nem kell külön időpont, csak telefonálsz a rendelőbe, felírja és kiadják a recepción. Egy hátránya viszont, hogy ha viszgálatra mész hozzá elég sokára adnak időpontot, egy/másfél hónappal későbbre. Így sajnos nekem egyszer másik szakrendelésre kellett mennem...
2017. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!