Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most komolyan, létezik ebben...

Most komolyan, létezik ebben az országban (Budapesten) ilyen endokrinológus?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászt, de talán inkább endokrinológust keresek, aki foglalkozik PCO-val. Annyi a gondom, hogy nyilván kell majd vérvétel, hormonszintek vizsgálata, de ezt magán úton nem tudom kifizetni.


Szóval olyan magándokit keresek, aki ha ad beutalót, akkor a laborvizsgálatokat tb útján el tudom intézni. Ismertek ilyet?


2015. márc. 22. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval ezt úgy értem, hogy ne magánlaboratóriumba kelljen elmennem a vérvételt megcsináltatni, hanem valaki olyat keresek, aki be tud utalni esetlegesen egy kórházi laborvizsgálatra.
2015. márc. 22. 22:04
 2/3 anonim válasza:
Háziorvosod is be tud utalni az endokrinológiára, de szerintem PCO-val a nőgyógyászt kellene inkább forszírozni.
2015. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy a háziorvoson keresztül is lehetne menni, de nálunk 5 hónap! a várólista. Én előbb szeretnék szakemberrel beszélni, ha meg tudom oldani.


És tényleg az a "bajom", hogy elmegyek magándokihoz, megfizetem az alapvizsgálatot, a kontrollt, ha kell a kezelést, de a labort már nem tudnám.


És ez azért zavar, mert ismerősöm járt a Mens Mentisben 1 évvel ezelőtt. Mondta, hogy tök jó, meg minden, de ugyanezzel a problémával ment, mint ami nekem van, most neki csak a laborvizsgálatokért kellett 30 ezer körül fizetnie. Én azt képtelen vagyok még a többi költség mellett kisajtolni jelenleg.

Szóval fizetek én, csak a laborért ne kelljen, viszont ilyen laborba, meg csak endok. adhat beutalót..

2015. márc. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!