Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron megműtöttek endometrióz...

Nyáron megműtöttek endometriózissal. A szövettanom nem lett jó, mert volt rosszindulatú rész benne. Besorolása AO. Éppen hogy elérte. Ezután minden leletem jó volt ( vérvétel,4 dimenziós uh, rákszűrés, mindez havonta vizsgálva. )?

Figyelt kérdés
A műtét óta előfordult, h 2 ciklus között volt enyhe vérzésem, ezért a doki úgy döntött, h csinál egy eü-i kaparást. Mit gondoltok? Ezután még lehet, h nem lesz jó a szövettani eredményem? Nagyon félek.
2010. febr. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is ugyanezzel műtöttek és amikor utána is összevissza vérezgettem nekem is javasolta a doki a kaparást, de aztán nem jutottunk el odáig, meg dokit is váltottam (nem ezért)! szerintem ne félj! Lehet hogy ez a megoldás!

Megkérdezhetem, hogy hol és ki műtött?

2010. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Dr. Pálfalvy a Szent István kórházban.
2010. febr. 17. 21:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Az endometriózist Molnár László dr. csinálta a János Kórházban. Mivel a szövettanom nem lett jó, kiakarták venni a méhemet, ezért váltottam orvost. Dr. Pálfalvyt ajánlotta egy ismerősőm. Nála voltam havonta kontrollon és ő csinálta az egészségügyi kaparásomat.
2010. febr. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!