Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájsebem miatt fájdalmas...

A méhszájsebem miatt fájdalmas lehet az együttlét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok itt, hogy pár hónapja jött elő, hogy nagyon fáj ha a párom behelyezi a péniszét, de már akkor is ha még csak a negyede van bennt. Valahol ott a hüvelynyílás környékén, csak belül. Méhszájsebem van, azért is kérdezem, hogy emiatt lehetséges? Az nem beljebb van? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 17. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájseb nem "seb", hanem egy hámelváltozás a méhszájon. A hüvelynyílás környéki fájdalomnak tutira semmi köze hozzá. Inkább fertőzés lehet, van nem vagy elég nedves. Igazából ezt csak a nőgyógyász fogja tudni megmondani, hogy mitől van.
2010. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínű a húgyúti fertőzés.
2010. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám! Dokinál is voltam..de ő semmit nem látott...(dec.80-án volt lapor mütétem mert fájt a hasamalja+az eggyüttlét is,és csak egy ér van megnagyobbodva a kismedencémben,,,erre kaptam DETRALEXet,de nem hat!)és azóta is fájdalmas az eggyüttlét..azt mondta a doki,hogy ezzel nem tud mit csinálni..a megoldása a SZÜLÉS!!!!!!!! mert az kitisztítja a rendszert!utána nem lesz baj! Ja és mi használunk sikosítót,most patikában vettem,valami gyógynövényes vitaminos sikosító!
2010. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó válaszolónak írnám, hogy ugyanez van nekem is. Nőgyógyászról nőgyógyászhoz mentem, mindenféle vizsgálat de semmi rendellenes. Rejtély hogy mi lehet. 21 vagyok, szülés még odébb lesz szerintem.
2010. febr. 19. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam e-mailt!!! Elküldtem a címem!!!
2010. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóval bajlódok immár 2 hónapja. Ma voltam harmadjára nőgyógyásznál a panasszal,már gyakorlatilag egy vagyont költöttem a kezelésekre. Mindenféle kúpot, gyógyszert írtak fel,de semmi. Ma újabb 2 féle gyógyszert kaptam,és újabb 8 hétre el lettem tiltva a szextől. Az orvos pontos diagnózist nem tud mondani. Kezdi teljesen megkeseríteni az életemet a dolog. 20 éves nő vagyok.
2011. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!