Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó érzékenység, de mitől?

Mellbimbó érzékenység, de mitől?

Figyelt kérdés
Egy hettel elobb szoktam erezni h meg akar jonni (fajt a fejem, gorcsoltem es mindent utaltam). Nem volt itthon fajdalomcsillapito, igy hat ittam egy cickafarkfu teat. Masnaptol mar nem ereztem semmit (lassan ennek mar egy hete). Ma van a 32. nap es mensi sehol. Neha egy-egy pillanatra erzem h mintha meg akarna jonni, de aztan egybol el is mulik. Volt h bezavart a cickafark tea, akkor kesett tole par napot (de egy honapja is gorcsoldas miatt ittam es akkor masnap meg is jott a 24. napra). Most par napja erzekeny mindket mellbimbom (tehat nem az egesz mellem). Nem tudom miert van ez. Mint sokan masok en is kikerestem neten a tuneteim alapjan h mi a bajom, de nem volt rajtam kivul senki igy. Amiket meg talaltam az meg mellrak volt, terhesseg stb.. Tegnap es tegnap elott teszteltem, mindketto negativ lett. Amugy 28napos ciklusaim vannak. Gondoltam arra is h a stressztol vagy az idojarasvaltozastol kesik es a mellbimbo erzekenyseg csak a mensi elojele de nem szokott ilyen lenni. Persze ha nem jon meg par napon belul tesztelek meg egyet, bar hallottam hiret h az xepil gyorsteszt nem mindig mutatja ki.

2015. márc. 26. 09:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!