Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 55 napja késik a menstruaciom....

55 napja késik a menstruaciom. Valaki otlet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Januárban sokszor voltam beteg, és eléggé lefogytam (-5kg). Január 6.-án jött meg utoljára. Nem akarok túl részletes lenni de tényleg csak par csepp volt.Pedig azelőtt már több mint fél évig rendszeres volt. Már szépen visszahíztam, nem stresszelek. Nőgyógyászhoz el kellene mennem? (még soha nem voltam, félek tőle) 14/L 17,5% testzsír, 166cm,52kg.

2015. márc. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Még csak 14 éves vagy, gondolom nem is olyan régóta menstruálsz, nincs semmi gond. Az is normális még, ha 1-1 hónapban meg sem jön a vérzésed.

És hidd el, hogy nem vagy kórosan sovány, fogyni sem fogytál olyan mértékűt, hogy ez ez miatt legyen. Lehet, ha 10 kg-al több lennél, akkor is ez lenne.

Nincs okod aggodalomra, ez ebben a korban még teljesen normálisnak is mondható. De persze, mindig az a biztos, amit az orvos mond, esetleg beszéld meg anyuddal és menjetek el együtt egy nőgyógyászhoz.

2015. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Hát a 17,5 % testzsír valóban rémesen kevés. 18 % alatt én se menstruáltam. Mondjuk van, akinek még 15 %-kal is van.
2015. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátnőmnek 8% a testzsírja (minden nap kétszer sport), de megis megvan neki.
2015. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!