Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS-os lennék? Lány létemre...

PCOS-os lennék? Lány létemre a karomon és a lábamon erős a szőr ( a hasamon és a mellemen is kicsit szőrös és ez nekem ciki), pattanásos a bőröm, van súlyfeleslegem. A mentsruációm rendszeres régebben fájt a hasam de szerencsére ez csillapodott.23/L

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok válaszolni, de ugyanez a problémám nekem is... Kíváncsi leszek a válaszokra.
2015. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Lehet PCOS is, de lehet sok más probléma is. Sőt, az is lehet, hogy csak alkati dolog. El kell menni kivizsgáltatni magad, és akkor kiderül.
2015. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy közeli barátnőm volt PCOS-os. Neki is elég erős volt a szőre a karján, lábán, és elég duci volt (pedig ugye épp az ellenkezője a jellemző: minél ducibb valaki, annál kevésbé szőrös). Nagyon jellemző tünet a mellkason megjelenő szőr is, a pattanás is. És a hajhullás.

De viszont egy másik jellemző tünet a rendszertelen vagy hiányzó menzesz.

Szóval nem biztos, h az vagy... Így tünetek alapján, főleg , h az egyik fő tünet hiányzik.

(Ismerősömnek évekig dokihoz kellett járnia, meghozták a menzeszét, a cisztákat kezelték, peteérést csináltak gyógyszerrel. /Babát akartak/)

Hát így összességében nem vennék rá mérget, h az vagy.

De vizsgáltasd ki magad, h el tudják kezdeni a kezelést, ha mégis.

2015. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wendy666 ***** válasza:
Én PCO-s vagyok. A végtagjaimon van szőr de azt borotválom, máshol én azt megúsztam :) Először is menj el nőgyógyászhoz és nézesd meg a petefészkeidet UH-n . Ha ott vannak ciszták akkor menned kell az endokrinológushoz! Ő fog tudni neked segíteni! :)
2015. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!