Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kis vagy nagy problémá...

Van egy kis vagy nagy problémám menstruáció terén, mit lehet a baj? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap lesz 7 éve hogy meg van a menstruációm, ám az utóbbi időben egyre később és később jön. Eddig mindig rendszeres volt 25-26. fele jött meg, míg Januárban 30, Februárban 28., ebbe a hónapban meg még egyáltalán nem jött meg.

Terhességről nem lehet szó, mivel nem élek nemi életet, nem tudom, hogy ez normális dolog, hogy csak épp átáll a menstruációm időpontja vagy valami más baj lehet, amivel orvoshoz kéne fordulni?


Tudom, hogy a ciklus 25-34 nap között mozog, nekem eddig mindig 28 nap volt a kettő között, ez meg most már a 32 nap, a legutóbbi menstruációm óta.


Valaki aki hasonló helyzetben volt? Tipp?


Előre is köszönöm.



2015. márc. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonváltozás. :) Velem is megtörtént ez. Nekem eleinte elseje és tizedike között jött meg aztán mostanra eltolódott ugyanez 20 nappal is. Ha nagyon aggódsz keress fel egy nőgyógyászt, de ez 17-20 éves korban normális az én dokim szerint.
2015. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Idén leszek 19 :D

Nővérem is erre gondolt, de gondoltam megkérdezem.

Nálad volt olyan, hogy egy hónapban egyáltalán nem jött meg?

2015. márc. 31. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 20 éves vagyok,nekem szintén nagyon pontos volt a ciklusom mindig 28-30napra jött meg,érdekes módon januárban nem jött meg,hanem onnantól számítva vagy 4-5 hétre,szóval én is jártam már így,ahogy te :)
2015. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, hogy egy teljes hónapot kihaiytt csak olyan 2- 2és fél hetet. Szerintem nincs okod az aggodalomra :)
2015. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

31. én még épp becsúszott, úgyhogy megkönnyebültem :D

Köszi a segítségeteket !

2015. ápr. 6. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!