Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon tabltták 14 évesen?

Hormon tabltták 14 évesen?

Figyelt kérdés
Elég renceltelen a menzeszem, szőrösebb a hasam az átlagnál, nem nő a mellem. Ilyenkor hülyeség lenne elmenni nőgyógyászhoz vagy ha szeretnék és megkérem akkor ír fel hormon tablettákat?

2015. ápr. 2. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

RenCertelen?

Édesanyáddal erről nem tudsz beszélgetni? Jobb lenne vele (bár tudom, hogy nem mindenkinek adatik meg). Ha erre nincs lehetőséged, ne menj el egy random nőgyógyászhoz, hidd el, hogy megbánnád..

Az nem baj ha rendszertelen, én 20 éves vagyok és még nem állt be, 25 éves korodig nem is baj, csak utána. Melled nőni fog, és igen, valakinek szőrösebb a hasa. E miatt nem kell aggódnod.

L

2015. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen még normális, ha renDSZertelen a menzit. De beszélj anyukáddal is az aggályaidról, hormon tabletta viszont fölösleges. Tönkrevágja a szervezeted.
2015. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze nem ír fel. Még be sem állt, ráérsz még szétcs.szni a testedet.
2015. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!