Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak barna folyas jott...

Ha csak barna folyas jott pont idoben akkor ugye Nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
minden pont idoben jott mellduzanas csak epp ver nem jott. Vagyis meg nem mult el de ugye nem lehetek terhes? Megfog jonni?

2015. ápr. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A mellduzzadás terhességi tünet is. És a barna folyás is. Én januárban terhes lettem. És mindkettő jelentkezett.

De persze menszeszkor is megjelenhet.

Várj még pár napot, hátha később vérzésed is lesz. Ha csak barna folyás marad egy hét múlva is, vegyél egy terhességi tesztet, biztos ami biztos alapon. Ezenkívül menj el nőgyógyászhoz is.

De amúgy nem kell megijedni ettől a barna folyástól, előfordulhat hogy most valamiért csak ennyiből áll ebben a hónapban a menszeszed.

Viszont ez pont az a határeset, amikor nem tudhatjuk, mi miatt van. Menszesz vagy terhesség? Pár nap múlva kiderül.

2015. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3hete volt utoljara. Nem jelnetkezett volna mar korabban a terhesseg tunete?
2015. ápr. 3. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég olcsó egy terhességi teszt. Ilyenkor már elég biztos eredményt is ad. De ha neked jó, hogy vergődsz és halálra stresszeled magad, akkor oké.

De előfordulhat az első hónapokban vérzés, tipikusan jóval gyengébb, nem igazi vérzés. Ha van rá esély, hogy terhes vagy, akkor ne legyél tök nyugodt. Teszt és doki. Ha negatív, de a következő vérzésed is ilyen gyenge, akkor is, mert az sem túl normális.

Tipikus terhességi tünetek pedig több hét után jelentkeznek, az első pár hétben pont nehéz eldönteni, hogy PMS vagy várandósság az ok.

2015. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az első kommentelő vagyok!

A barna folyásod 3 hete történt? Normál menszesz nélkül?

Én akkor aggódnék a helyedben!


A terhességi tünetek nagyon személy függőek. Változó. Van olyan nő aki 2 3 hónapig nem is érez semmit. Van aki kezdettől fogva rosszul van, hány... stb. Erre nem lehet alapozni.

Mindenképp vegyél egy tesztet! Patikában 700 ft körül van. Ha teheted, vegyél 2 db-ot. Bele van írva hogyan használd, nem nehéz! Szerintem bizonyosodj meg róla, hogy minden rendben van-e!

hány éves vagy? :)

2015. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!