Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem az elmúlt időkben?

Mi lehet velem az elmúlt időkben?

Figyelt kérdés

16 éves,egészséges lány vagyok.

Kb. fél éve vettem észre,hogy furcsa, sárgás-fehéres krémes állagú folyásom van,ami persze minden lánynál természetesnek mondható,ám nekem valamilyen októl fogva ez nagyon büdi,vagy nem is tudom. Nagyon ápolt lány vagyok,ezért is ijedtem meg ettől. Sokszor csak ülök a suliban, keresztbe teszem a lábamat és akkor is megcsap ez a fura szag. Mintha izzadna ott lent néha. A folyást általában a mosdóban kitörlöm wc papírral a bugyimból,de ott marad egy átlátszó folt,mintha vizes lenne,és az egész nap ott van, és ugye nem túl kellemes a szaga. Volt amikor egy fiú az ölembe akart dőlni,de ezért is nem engedtem. Félek,hogy a szeretkezés közben is fellépnének kellemetlen szagok.. Nőgyógyászhoz nem épp szeretnék még elmenni,ezért is írtam ,hátha valakivel történt már ilyesmi,és tud nekem segíteni.

(A bugyijaim nem műszálasak,mindig kivannak mosva,naponta cserélek.) Előre is köszönöm válaszaitokat! :)



2015. ápr. 3. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nőgyógyász nélkül nem nagyon lehet mit mondani. Valószínűleg valami fertőzés. Mindenképpen menj el dokihoz, felír neked valamit és néhány nap alatt meg van oldva a gondod. 23/N
2015. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kéne menned nőgyógyászhoz! És használj tisztasági betétet, akkor nem lesz olyan a bugyid!
2015. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bizony fertőzés és Betadine hüvelykúpot tudsz rá venni a patikában. Legalább 10 napig használd!
2015. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász nélkül ne kezdj el semmi szart használni. Te nem tudod pontosan megállapítani, mi a bajod, ahhoz orvos kell. Ha magadtól kezdesz el sámánkodni többet árthatsz. Nem tudod kikerülni az orvost.
2015. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a Betadin használata segítség lehet a problémádra.

Ha nem múlik el tőle 2 héten belül, akkor marad az orvos.

Keress női orvost majd az első vizsgálatodra.

2015. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!