Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 28-30napos ciklusaim vannak....

28-30napos ciklusaim vannak. Ez a 40. nap. Mensi sehol? Mit jelentenek ezek? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ket dokinal h nem tudom h en zavartam be a hormonjaimnak vagy valami van...? 4teszt negativ (ebbol 2t azutan csináltam amikor meg kellett volna jojjon).

TK: Sima portio. Kp.nagy uterus afl.-ban, szab.körny.

ITV: Jo.-i ovárium 4,1x2,3 cm-es, bo.-i ovárium 3,6x2.1 cm.-es norm. szerkezetű. 8x4,4 cm-es uterus,benne 1,2 cm.-es endometrium.

Azt mondta h ha nem jon meg egy het mulva akkor csinaljak meg egy tesztet es ha pozitiv ha negativ es nem jon meg akkor menjek vissza mer terhesseget kell keresni mer o egyenlore nem lat semmit de ettol fuggetlenul lehet mehen kivuli es beluli terhesseg is.. Elmentem masik dokihoz, o irt fel duphastont, azt mondta h 10nap mulva ha nem jon meg akkor vissza kell menjek, de o se mondta biztosra h nincs baba, szerinte megjonne magatol is.


2015. ápr. 3. 14:22
 1/1 anonim válasza:

Szia

Későn írok,de nagyon valószínű hogy baba.Na persze már biztos tudod mi volt háttérben! Baba volt?

2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!